sâmbătă, 26 noiembrie 2011


1.       Conditia de a fi femeie
Ma gandesc de multe ori la Femeie.
Trairile, substanta interioara a sufletului si reactiile ei puternice sunt atat de vizible.
Societatea a educat-o sa “simta” mai puternic decat companionul ei deoarece este femeie si ea, draga de ea “simte”.
Indiferenta o doare, posesivitatea o loveste si dragostea prea multa o plicdiseste.
Ce vrea Femeia?


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu